Anasayfa
Haberler
Projelerimiz
Fotoğraflarımız
İletişim
Görüş Ve Düşüncelerimiz
 
 
 
 

1994 yılında  inşaat  sektöründe  faliyete başlayan ÇAĞLAR İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ zaman içerisinde   büyümesini  aynı hızla devam ettirmekle beraber  , inşaat  sektörünün güvenilir ve saygın firmaların dan biri  olarak  , Trabzon  merkez  başta olmak üzere  bölgemizde   , yeniden yapılanma ve kendi , sosyal ve teknik alt yapısına sahip   lüks konutlar  üretilmesi süresince üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarına devam etmektedir.

1994 yılında  Trabzon da ÇAĞLAR İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ   unvanıyla kurulup , kurulduğu günden bugüne kadar yeni hedefler belirleyip , bu hedeflere  çağdaş ve geleneksel  yapı elemanlarını beraber kullanarak , yaşanılabilir  mekanlar üretmeye devam  etmektedir. Müşteri memnuniyeti  ve güven , kalite ve  sürat  ilkelerini esas  alan firmamız , taahhütlerini  yerine getirmekte  gösterdiği titizliğiyle hak ettiği güveni kazanmış , tarzı ve bakışı ile konut yapımına  başka bir bakış açısı açmıştır.

    Çağlar  İnşaat ‘ın  gerçekleştirdiği  bina projelerinde konut projeleri ön plandadır. Toplu konut projeleri  ve müstakil lüks konutların  yapımında bölgenin  öncü firma özelliğini  taşımaktadır.

    İşinde uzmanlaşmış , konulara profesyonel  yaklaşan yöneticileri ve çalışanları ile inşaat sektörüne güven aşılayıp insan , çevre ve  topluma  saygılı olmayı ve katkıda  bulunmayı  içtenlikle benimseriz.

 Çağlar  İnşaat  , gerek devlet  gerek özel  kurumlarla  kurduğu  ilişkileri  sürdürmekte , güçlü  kadrosuyla  büyüme hedeflerini  gerçekleştirme  yolunda  geleceğe  güvenle  bakmaktadır.

 

 

                                               Çağlar İnşaat Tic. Ltd. Şti.

         Pazarkapı Mah. Sekiz Direkli Hamam Sok. No: 4  61200/ TRABZON / TÜRKİYE

                             Tel : +90 462 322 15 31 – Faks : +90 462 323 07 13

 

Henüz Anket Oluşturulmadı

 
 
Faaliyetler  
Biten Projeler
 
 
Duyurular  
Devam Eden Projeler
 

           
Çağlar İnşaat Tel: O462 322 15 31 Fax:0462 323 07 13 Adres:Pazarkapı Mah. 8.Drk.Hamam Sokak No:6 Mail: akce@akce.com.tr
Webmail
İp: 35.170.75.58 Ülke: ABD us Aktif Ziyaretçi: 0 Bugün Tekil: 6 Bugün Çoğul: 6 Toplam Tekil: 35385 Toplam Çoğul: 87360